Wyszukiwarka

 
   
 
 
  
 
 

Bobliwo - Bobliwo

Bobliwo 1
22-375 Bobliwo
Telefon: 603-93-30-38

Informacje - Bobliwo

Stok narciarski Bobliwo to kompleks dwóch wyciągów orczykowych położony na Lubelszczyźnie, w niedalekiej odległości od Krasnegostawu. Duży orczyk to najdłuższa (650 m) tego typu instalacja w całym województwie. Zjeżdżać możemy szeroką, oświetloną, naśnieżaną i regularnie ratrakowaną trasą. Jest także ośla łączka dla początkujących.

Przy dolnej stacji dużego wyciągu znajdują się gastronomia, szkoła narciarska, wypożyczalnia sprzętu i duży parking dla zmotoryzowanych.

Zgłoś błąd

  • Wyciąg orczykowy
  • Oświetlenie
  • Szkoła narciarska
  • Snowpark
  • Stok naśnieżany
  • Stok ratrakowany
  • Wypożyczalnia nart
  • Serwis narciarski
  • Obiekt gastronomiczny

Mapa i polecane miejsca - Bobliwo

Opinie, komentarze - Bobliwo

Komentarze  

 
-1 #5 2013-12-05 09:28
Wszystko ok a szczególnie szkółka. Super instruktorzy z podejściem do dzieci i dorosłych.
Cytuj
 
 
-1 #4 2013-02-17 22:59
Stok jak wiele innych, ale obsługa (jak można używać wulgarnych słów wobec klientów, byłem świadkiem zdarzenia gdy pan w bardzo niestosowny sposób zwrócił uwagę ludziom będącym na stoku).
Cytuj
 
 
-2 #3 2012-02-19 13:25
Dla początkujących idealny stok , jest wszystko co trzeba. obsługa profesjonalna.
Cytuj
 
 
-1 #2 2012-02-11 23:57
beznadziejny stok - przygotowanie jak na panujące od kilku tygodni mrozy praktycznie zerowe, stok twardy, niedośnieżony, przetarcia itd. Moim zdaniem wyciąg wypada co najmniej marnie. Parkingu nikt nie pilnuje ludzie stają jak popadnie, wszędzie lód (na posypanie chyba ich nie stać). Obsługa wyciągu to jakieś gbury - jak osoba, która się uczy prosi o pomoc, żeby podać jej orczyk, szanowny pan z obsługi odpowiada: "ha, nawet dzieci sobie radzą z orczykiem, a pani nie może?" - odpowiedź poniżej pasa. W barze kolejki jak za komuny, panie sobie nie radzą z obsługą zamówień. Odnośnie cen, to w górach są takie same, a warunki o niebo lepsze.
Cytuj
 
 
+6 #1 2011-01-27 18:00
byłem i było super!!!!!!!!!! !! a w szczególności obsługa i ludzie na stoku!!! bardzo mili dla każdego w tym dla początkujacych !!! jak ktoś chce się pouczyć jeździć to naprawdę dobry wybór. POLECAM!!!!!!!! !!!!!!
Cytuj
 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Stok-Narciarski.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież