Wyszukiwarka

 
   
 
 
  
 
 

Cieńków - Wisła

ul. Malinka 8
43-460 Wisła
Telefon: 801 006 001
Godziny otwarcia: 8.00 - 21.00

Informacje - Cieńków

Stacja narciarska Wisła Cieńków zlokalizowana jest w dzielnicy Malinka, tuż przy drodze nr 942. Wybudowano tu czteroosobowy wyciąg krzesełkowy o długości 1 km. Oprócz tego do dyspozycji jest 5 wyciągów - w tym 3 talerzyki, wyciąg taśmowy dla dzieci i wyciąg zaczepowy. Stacja oferuje zróżnicowane pod względem stopnia trudności trasy, które w większości są oświetlone, naśnieżane i ratrakowane.

W tym roku zostanie uruchomiony profesjonalny snowpark.

W skład w kompleksu wchodzi także rozbudowana infrastruktura: punkty gastronomiczne, wypożyczalnia sprzętu i szkoła narciarska. Nie będzie również problemu z parkowaniem i znalezieniem noclegu. Ogromnym atutem stacji jest jej położenie przy głównej drodze dojazdowej do centrum miasta.

Zgłoś błąd

  • Wyciąg krzesełkowy
  • Wyciąg orczykowy
  • Oświetlenie
  • Szkoła narciarska
  • Snowpark
  • Stok naśnieżany
  • Stok ratrakowany
  • Wypożyczalnia nart
  • Serwis narciarski
  • Obiekt gastronomiczny

Mapa i polecane miejsca - Cieńków

Opinie, komentarze - Cieńków

Komentarze  

 
+2 #2 2012-12-31 13:33
Ja byłem wczoraj i podobna sytuacja mój siedmioletni syn nie wykorzystał punktów i zwrotu za punkty nie otrzymałem a winnych stacjach narciarskich zwracają i to bez problemu troszkę przesadzają!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
Cytuj
 
 
+4 #1 2012-02-12 20:32
właśnie dziś byliśmy na cieńkowie na nartach. Odbywała sie tam impreza radia katowice "narty nie na żarty". Ludzi duzo wiec kupiliśmy 4 karnety na punkty. Pani przy kasie nr 2 powiedziała że jak zostaną to zwróci kasę. Zapłaciliśmy z kaucją 70 złoty od karnetu. Na górce miejscami był lód i drobne kamyki. Najlepiej wyglądała 4. Na karnetach zostało nam średnio 20-25 zł - bo szkoda niszczyć narty. Idziemy do kasy a pani żąda paragonu. Kto zabiera paragona z okienka? Powiedziałaem ze nie mam bo nigdzie takowego nikt nie chce. Na karnetach elektronicznych jest zapisane, kiedy, o której i ile, więc po ch...rę jeszcze paragon? Kasy nie dostałem ani przy okienku nr 2 ani kumpel przy okienku nr 3. Tak więc Cieńków okradł nas na około 80 zł. Nigdy więcej. Za to radio Katowice reklamowało "jazdę za friko od 18.00" - -czyli za kasę takich frajerów jak my. Pozdrawiamy oszustów z cieńkowa i życzymy owocnego zbierania kamieni na stoku - bo tego macie pod dostatkiem.
Cytuj
 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Stok-Narciarski.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież