Portal Stok-Narciarski.pl powstał w 2010 roku, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom narciarzy i snowboardzistów. Każdy miłośnik sportów zimowych znajdzie tu coś dla siebie. Portal oddaje do dyspozycji użytkowników największą i najbardziej aktualną bazę stoków narciarskich w polskim internecie.

Każdy z odwiedzających przy pomocy zaledwie kilku kliknięć może zdobyć wszystkie niezbędne informacje: od ceny karnetów, przez mapy tras narciarskich, aż po aktualne warunki pogodowe i widok z kamer internetowych. Dowie się także, gdzie dobrze zjeść w okolicy ulubionego stoku oraz jak znaleźć nocleg.

Interaktywna mapa stoków narciarskich pozwala dynamicznie poruszać się między sąsiadującymi stokami, szukając najkorzystniejszej oferty. Stok-Narciarski.pl to także największa baza firm powiązanych z branżą narciarską i snowboardową. Wygodny w obsłudze katalog pozwala bez problemu odnaleźć hotel, restaurację, wypożyczalnię, serwis narciarski i wiele innych przydatnych każdemu narciarzowi miejsc.

Portal Stok-Narciarski.PL wyraźnie skraca czas potrzebny na dobre przygotowanie się do wyjazdu na wymarzony stok.

Portal oferuje swoim gościom całą masę ciekawych i aktualnych artykułów tematycznych, a także cykliczny raport pogodowy z najważniejszych miejsc w Polsce. Początkujący narciarze i snowboardziści bez problemu znajdą tutaj garść porad dotyczących nauki jazdy na nartach czy desce snowboardowej. Udzielimy fachowej odpowiedzi na pytanie jak odpowiednio dobrać sprzęt, jak go konserwować oraz jak się na nim bezpiecznie poruszać. Nasz portal to także niezywkle dynamiczna i stale rozrastająca się społeczność miłośników nart i snowboardu.

Właścicielem portalu jest:

Webiso Domiński, Maziarz Sp. J.

ul. Tatarska 5
30-103 Kraków

KRS: 0000366216
NIP: 677-234-88-58
REGON: 121351303

Jeżeli jesteś zainteresowany reklamą na naszym portalu skorzystaj z zakładki: Dla firm.

Skontaktuj się z nami:

Stok-Narciarski.PL
ul. Tatarska 5
30-103 Kraków

tel. +48 12 444 11 00
tel. +48 535 44 11 00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.