Gogle narciarskie Uvex cieszą się dużym uznaniem narciarzy. To dlatego, że są przede wszystkim funkcjonalne i komfortowe, a producent umożliwia korzystanie z nowoczesnych technologii bez nadmiernego obciążania portfela. Makra Uvex nie zawiodła również w propozycjach na 2020 rok. Udoskonalone rozwiązania w połączeniu z ciekawym wzornictwem sprawiają, że są to akcesoria godne pożądania. Sprawdź nasz przegląd gogli Uvex na 2020 rok.

Google narciarskie UVEX

Gogle narciarskie Uvex – kolekcja 2020

Propozycje marki Uvex w zakresie ochrony oczu dla narciarzy na nadchodzący sezon kontynuują trendy, które wyznaczała ona w poprzednich kolekcjach. Gogle narciarskie Uvex na pierwszy rzut oka wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem, jednak znacznie ważniejsze są zastosowane w nich technologie odpowiadające za komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Podstawą są m.in. wysokiej jakości filtry UV zapobiegające uszkodzeniom wzroku w każdych warunkach. Szyby gogli mają też wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, dlatego mogą służyć Ci przez wiele lat. Warto wspomnieć też o doskonałym wyprofilowaniu każdej pary oraz zastosowaniu mikroskopijnych otworów wentylacyjnych, które zapobiegają parowaniu. Już te podstawy sprawiają, że gogle narciarskie Uvex znakomicie spisują się na stokach. Producent stosuje jednak również zaawansowane technologie, które zapewniają użytkownikom jeszcze większą wygodę.

Sezon 2020 - Google UVEX

Gogle Uvex damskie, męskie i dziecięce na 2020 rok

Wśród propozycji na nadchodzący rok znajdują się przede wszystkim modele unisex, czyli dobierane bez względu na płeć. Zaawansowane gogle Uvex męskie i damskie zachwycają dopasowaniem do każdej twarzy, a regulowane paski zapewniają dodatkowy komfort. Godne uwagi są też gogle narciarskie Uvex dla dzieci. Zastosowana w nich technologia Supravision poprawi widoczność dziecka i pozwoli na swobodną zabawę na śniegu bez parowania soczewek. Dzięki goglom Uvex nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo młodego narciarza.

Gogle Uvex z technologią Take Off – łatwa wymiana szyb

Jednym z charakterystycznych dla marki Uvex rozwiązań jest też technologia Take Off pozwalająca na niezwykle łatwą wymianę szyb w goglach. Zastosowana w modelach g.gl 3000 i Comanche wykorzystuje niewidzialne magnesy ukryte w ramkach. Dzięki temu założenie lub zdjęcie ciemniejszej szyby odbywa się błyskawicznie, bez potrzeby ściągania rękawiczek. Modele wykorzystujące system Take Off wyróżnia też ciekawy bezbramkowy design coraz częściej poszukiwany przez miłośników szusowania.

Gogle Uvex Downhill 2000 – kontynuacja doskonałej serii

Gogle Uvex Downhill 2000 to od lat jedne z najlepiej sprzedających się modeli producenta. Różnorodność wzorów i kształtów tej linii produktowej pozwala dopasować idealną ochronę oczu dla każdego narciarza. Z kolej zastosowanie w modelach Uvex Downhill wielu zaawansowanych technologii wpływa na maksymalny komfort ich użytkowania. Propozycje na 2020 rok obejmują m.in. modele Downhill 2000 CV i S CV wykorzystujące technologie Supravision i Colorvision odpowiadające za lepsze widzenie w konkretnych warunkach oświetleniowych i poprawę kontrastu. Nowością jest też model Uvex Downhill 2000 V wyposażony w technologię Variomatic. Odpowiada ona za automatyczne dostosowanie przyciemnienia soczewki do ilości światła. Jedna para zastępuje gogle o szybach klasy S1, S2 i S3, a wymiana szyb przestaje być koniecznością. To idealne rozwiązanie dla każdego zapalonego narciarza.