Warunki narciarskie

Malta Ski

ul. Wiankowa 2
Poznań 61-131

Stacja czynna

Warunki: Dobre

Ostatnia aktualizacja

Pokrywa śnieżna ma grubość:
od 80cm do 150cm


Strumień wiadomości
Własne firltry
Brak filtrów własnych
+  Dodaj filtr
Ludize, którzy to lubią (0)
Brak użytkowników
Albumy (1)
Brak dostępnych zdjęć
Najnowsze filmy (0)
Obecnie brak filmów

Szczegóły

Opis stoku: Malta Ski to całoroczny stok narciarski położony tuż przy Jeziorze Maltańskim w Poznaniu. Miłośnicy narciarstwa i snowboardingu z Wielkopolski mogą spróbować jazdy na pokrytym igielitem, długim na 150 metrów stoku. Na szczyt wyjechać można koleją krzesełkową lub wyciągiem talerzykowym. Stok jest oświetlony, a w zimie także sztucznie naśnieżany i ratrakowany. Funkcjonuje szkoła narciarska, wypożyczalnia sprzętu, a także serwies. Malta Ski to także pole do minigolfa, zjedżalnia grawitacyjna i wiele innych atrakcji dla turystów.
Trasy narciarskie: <table><tbody><tr><th>Nazwa</th> <th>Typ wyciągu</th> <th>Długość</th> <th>Różnica wzniesień</th><th>Stopień trudności</th><th>Przepustowość</th></tr><tr><th>Stok Główny (wyciąg I)</th><td>krzesełkowy<br></td><td>150<br></td><td>b.d.<br></td><td><span>niebieska</span></td><td>800<br></td></tr><tr><th>Stok Główny (wyciąg II)</th><td>talerzykowy<br></td><td>150<br></td><td>b.d.<br></td><td><span>niebieska</span></td><td>750<br></td></tr><tr><th>Stok Mały</th><td>talerzykowy<br></td><td>30<br></td><td>b.d.<br></td><td><span>zielona</span></td><td>b.d.<br></td></tr></tbody></table>
Opis okolicy: <p><b>Poznań</b> to stolica wielkopolski, miasto o wielowiekowej historii i przepięknej architekturze. Jedną z liczną atrakcji Poznania jest Jezioro Maltańskie wraz z całą infrastrukturą. Odwiedzający mają do dyspozycji: tor regatowy, termy, stok narciarski, ZOO, kolej parkową ”Maltanka\”
Użytkownik nie podał tu jeszcze żadnych danych
Unable to load tooltip content.