Ładowanie okładki... Przeciągnij okładkę aby zmienić jej pozycję
CZYNNY TERAZ 
niedziela
Nieczynne
poniedziałek
09:00 — 21:30
wtorek
09:00 — 21:30
środa
09:00 — 21:30
czwartek
09:00 — 21:30
piątek
09:00 — 21:30
sobota
08:00 — 21:30
  • Dzisiaj Sobota
    Częściowe zachmurzenie
    Częściowe zachmurzenie
    6oC
    0 cmW najbliższych dniach 0cm4.9 m/s

Warunki narciarskie

Sport Arena Myślenice

ul. Jodłowa 1 F
Myślenice 32-400

Stacja nieczynna

Ostatnia aktualizacja

Pokrywa śnieżna ma grubość:
0cm


Strumień wiadomości
Własne firltry
Brak filtrów własnych
+  Dodaj filtr
Ludize, którzy to lubią (0)
Brak użytkowników
Najnowsze filmy (0)
Obecnie brak filmów

Szczegóły

Opis stoku: Stacja Narciarska Myślenice położona jest na zboczu góry Chełm. Obok istniejącej tu od lat 1-osobowej kolei turystycznej wybudowano nowoczesny kompleks narciarski. Do dyspozycji narciarzy jest stok narciarski o długości 835 metrów wraz z 4-osobową kolejką krzesełkową, a także stok dla dzieci i początkujących narciarzy wraz z wyciągiem talerzykowym. Od tego sezonu obowiązuje wspólny karnet ze stacją narciarską Koninki - Tobołów.Nartostrady kompleksu Myślenice są oświetlone, ratrakowane i sztucznie naśnieżane. Na terenie znajduje się wypożyczalnia, serwis narciarski oraz szkółkę narciarską.Jazda możliwa jest do późnych godzin nocnych a narciarze zmęczeni białym szaleństwem mogą posilić się ciepłymi posiłkami i napojami w Karczmie regionalnej i oraz w punktach małej gastronomii rozmieszczonych na terenie naszego ośrodka.Od tego roku istnieje także możliwość pozostawienia samochodu w bezpośrednim sąsiedztwie stacji narciarskiej - przy dolnej stacji kolei krzesełkowej 4-osobowej lub pozostawienie na dolnym parkingu i dojazd skibusem.
Trasy narciarskie: <table><tbody><tr><th>Nazwa</th> <th>Typ wyciągu</th> <th>Długość</th> <th>Różnica wzniesień</th> <th>Stopień trudności</th> <th>Przepustowość</th></tr><tr><th>Kolej krzesełkowa</th><td>krzesełkowy<br></td><td>770<br></td><td>235<br></td><td><span>czerwona</span></td><td>2397<br></td></tr><tr><th>Wyciąg dla początkujących<br></th><td>talerzykowy<br></td><td>150<br></td><td>150<br></td><td><span>zielona</span></td><td>900<br></td></tr></tbody></table>
Opis okolicy: <p><b>Myślenice</b> to miasto powiatowe położone zaledwie 30 km na południe od Krakowa nad rzeką Rabą. Otoczone pięknymi terenami jest doskonalym miejscem dla turystyki i rekreacji. Latem turystów przyciągają progi rzeczne popularnie nazywane Jazem Górnym i Jazem Dolnym, które są doskonałym miejscem dla miłośników kąpieli wodnych.<br></p><p>Dla bardziej aktywnych miasto oferuje świetnie przygotowane trasy rowerowe o różnych stopniach trudności, naturalne szlaki dla turystyki pieszej, a dla miłośników sportów motorowych są tutaj specjalne trasy do motocrossu, na których regularnie odbywaja się zawody.</p><p>Warto także zwiedzić rynek i ruiny baszty strażniczej zwanej ”Zamczysko\”
Użytkownik nie podał tu jeszcze żadnych danych
Unable to load tooltip content.