Warunki narciarskie

Stadion

Al. Na Stadion 365
Kielce 25-127

Stacja nieczynna

Ostatnia aktualizacja

Pokrywa śnieżna ma grubość:
0cm

Szczegóły
Ostrzejszy niż na terenach nizinnych klimat Gór Świętokrzyskich pozwala na dłuższe zaleganie pokrywy śnieżnej, co w połą... Ostrzejszy niż na terenach nizinnych klimat Gór Świętokrzyskich pozwala na dłuższe zaleganie pokrywy śnieżnej, co w połączeniu z wyższymi opadami atmosferycznymi sprawia, że teren ten jest bardzo atrakcyjny dla narciarzy. Dzięki temu Kielce w ostatnich latach stały się niemalże minicentrum białego szaleństwa, do którego przyjeżdżają tłumnie amatorzy zjazdów na nartach z całej centralnej Polski oraz innych rejonów pozbawionych gór. More

Strumień wiadomości
Własne firltry
Brak filtrów własnych
Ludize, którzy to lubią (0)
Brak użytkowników
Albumy (2)
Brak dostępnych zdjęć
by Stadion
Brak dostępnych zdjęć
by Stadion
Najnowsze filmy (0)
Obecnie brak filmów

Szczegóły

Link do pogody 2: https://www.yr.no/soek/soek.aspx?sted=kielce
Opis

Scharakteryzuj stok i jego okolice.

Opis stoku: Ostrzejszy niż na terenach nizinnych klimat Gór Świętokrzyskich pozwala na dłuższe zaleganie pokrywy śnieżnej, co w połączeniu z wyższymi opadami atmosferycznymi sprawia, że teren ten jest bardzo atrakcyjny dla narciarzy. Dzięki temu Kielce w ostatnich latach stały się niemalże minicentrum białego szaleństwa, do którego przyjeżdżają tłumnie amatorzy zjazdów na nartach z całej centralnej Polski oraz innych rejonów pozbawionych gór.
Opis meta: Oświetlony stok z parkingiem na 200 miejsc oraz w pełni wyposażoną infsrastrukturą do sztucznego naśnieżania jest świetną alternatywą dla mieszkających z dala od gór. Sprawia to, że Świętokrzyski stok "Stadion" cieszy się dużą popularnością.
Warunki na stoku
Wyciąg jest czynny: Nie
Użytkownik nie podał tu jeszcze żadnych danych
Unable to load tooltip content.