Ładowanie okładki... Przeciągnij okładkę aby zmienić jej pozycję
CZYNNY TERAZ 
niedziela
Nieczynne
poniedziałek
09:00 — 20:00
wtorek
09:00 — 20:00
środa
09:00 — 20:00
czwartek
09:00 — 20:00
piątek
09:00 — 20:00
sobota
09:00 — 20:00
  • Dzisiaj Piątek
    Przelotne opady
    Przelotne opady
    23oC
    0 cmW najbliższych dniach 0cm3.0 m/s

Warunki narciarskie

Wysoki Wierch

ul. Leśna 26
Bukowina Tatrzańska 34-530

Stacja nieczynna

Warunki: Trudne

Ostatnia aktualizacja

Pokrywa śnieżna ma grubość:
od 0cm do 30cm


Strumień wiadomości
Własne firltry
Brak filtrów własnych
+  Dodaj filtr
Ludize, którzy to lubią (0)
Brak użytkowników
Albumy (1)
Najnowsze filmy (0)
Obecnie brak filmów

Szczegóły

Opis stoku: Wysoki Wierch w Bukowinie Tatrzańskiej to zespół dwóch wyciągów orczykowych - ”Niedźwiadek” i ”Na Wysokim Wierchu”. Mają one długość około 500 metrów, są oświetlone i przygotowywane ratrakiem. Istnieje możliwość skorzystania z usług instruktorów narciarstwa i snowboardingu. Jest parking, jest bar, jest wypożyczalnia sprzętu.
Trasy narciarskie: <table><tbody><tr><th>Nazwa</th><th>Typ wyciągu</th><th>Długość</th><th>Różnica wzniesień</th><th>Stopień trudności</th><th>Przepustowość</th></tr><tr><td><b>Niedźwiadek</b></td><td>orczykowy</td><td>500</td><td>60</td><td><span>niebieska</span></td><td>600</td></tr><tr><td><b>Na Wysokim Wierchu</b></td><td>orczykowy</td><td>500</td><td>60</td><td><span>niebieska</span></td><td>600</td></tr></tbody></table>
Opis okolicy: <p><b>Bukowina Tatrzańska</b> jest kolejną, po Białce, miejscowością podhalańską, przeżywającą w ostatnich latach okres gwałtownego rozwoju. Od dawna istnieją tu rozliczne wyciągi narciarskie, jednak niedawno zaczęły pojawiać się także wyciągi krzesełkowe, co znacznie uatrakcyjniło te tereny.</p><p>Bukowina to jedna z najwyżej położonych miejscowości w Polsce. Wioska rozkłada się szeroko na grzbietach kilku wzgórz Pogórza Spisko-Gubałowskiego, porozdzielanych potokami. Grzbiety te, zwane w gwarze góralskiej wierchami, maja rózne nazwy. Z Bukowiny Tatrzańskiej rozpościera się wyjątkowo atrakcyjny widok na całość łancucha górskiego Tatr.</p><p>Centralnym punktem miejscowości jest tak zwany ”Klin\”
Użytkownik nie podał tu jeszcze żadnych danych
Unable to load tooltip content.