Planujesz wyjazd na narty do Włoch? Odkryj wyjątkowe wyjazdy narciarskie i snowboardowe ze skipassem i nauką jazdy w cenie Winter Event. Postaw na zimowe szaleństwo w słonecznym Val di Sole i baw się do białego rana podczas Polish Days - największego festiwalu dla polskich turystów w Italii.

Wyjazdy na narty do Włoch

Winter Event to zgrany zespół amatorów sportów zimowych organizujący unikalne wyjazdy narciarskie do Włoch. Turnusy z zakwaterowaniem, wyżywieniem, przejazdem Polska-Włochy-Polska, ubezpieczeniem sportowym i skipassem w cenie są profilowane. Biuro podróży ABC Holidays, które zajmuje się ich sprzedażą, oferuje zarówno wyjazdy dostosowane do potrzeb i wymagań rodzin z dziećmi (Family), jak i ferie zimowe dla studentów (Student) oraz turnusy dla osób pragnących wyszaleć się nie tylko w ciągu dnia na stoku, ale i nocą, po zmroku (Festival). Niektóre wyjazdy zimowe proponowane przez Winter Event w sezonie zima 2019/2020 spełnią oczekiwania wszystkich wymienionych grup.

Winter Event proponuje amatorom białego szaleństwa niezapomniane wyjazdy na narty i snowboard do Włoch. Organizator zaprasza do najbardziej znanych kurortów zimowych Italii, takich jak między innymi:

Wliczone w cenę wszystkich wyjazdów od Winter Event SkiPassy uprawniają do korzystania z większości nowoczesnych wyciągów krzesełkowych i gondoli na obszarze rekomendowanych lokalizacji. W kurortach można znaleźć kilkaset długich i szerokich, dobrze przygotowanych tras narciarskich i snowboardowych o różnym stopniu trudności, a także bogate zaplecze gastronomiczne, handlowe i sportowe oraz pełną gamę usług rekreacyjno-rozrywkowych.

Polish Days w Val di Sole

Jedną z ciekawszych propozycji Winter Event na sezon zima 2019/2020 jest wyjazd narciarski do Włoch z programem Polish Days Val di Sole. Marcowy turnus festiwalowy pod koniec sezonu zimowego obfituje w słoneczne koncerty pod chmurką z udziałem największych gwiazd polskiej estrady oraz szalone imprezy klubowe do białego rana. W ramach wyjazdu na Polish Days w Val di Sole klienci ABC Holidays otrzymują opaski uprawniające do uczestnictwa we wszystkich organizowanych w tym okresie imprezach oraz zniżki na napoje bezalkoholowe i wyskokowe w tutejszych barach. Festiwal Polish Days w Val di Sole to wydarzenie, którego nie może przegapić żaden amator zimowego i nocnego szaleństwa!

Wyjazdy Polish Days w Val di Sole z Winter Event można z czystym sumieniem polecić studentom, grupom znajomych, singlom i parom – z doświadczenia ABC Holidays wynika, że wyjazdy te świetnie integrują ludzi i stanowią początki przyjaźni na całe życie. Turnusy Polish Days są też odpowiednie dla rodzin z dziećmi. Komfortowo wyposażone apartamenty przy samych stokach narciarskich, w jakich kwaterowani są ich uczestnicy, mieszczą się w rodzinnych obiektach noclegowych z bawialniami i wyposażeniem dedykowanym dzieciom i ich rodzicom. Wszyscy turyści wyjeżdżający z Winter Event (również w innych terminach) mogą brać udział w bezpłatnych lekcjach jazdy z instruktorami, które pozwolą im doskonalić techniki narciarskie lub snowboardowe – na takich wyjazdach narciarskich nie ma czasu na nudę!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Winter Event – tanie wyjazdy na narty do Włoch ze skipassem i wybrania turnusu z atrakcjami Polish Days w Val di Sole!