5 pytań do Anity Mączki...

Stok-Narciarski.PL : Kiedy i jak zaczęła się twoja przygoda z freestylem?

Anita Mączka : Jeździć na desce nauczyłam się 6 lat temu. Moja przygoda z freestylem natomiast, zaczęła się rok później - Wtedy pierwszy raz pojechałam na wyjazd z klubem SkiTest Kraków.

Stok-Narciarski.PL : Jakie są Twoje plany na sezon?

Anita Mączka : Chciałabym spędzić jak najwięcej dni na śniegu. Ponad to chciałabym wystartować w kilku, ważnych dla mnie zawodach, oraz nagrać kolejny edit z dziewczynami z OG.


Stok-Narciarski.PL : Na jakim sprzęcie jeździsz? kto jest Twoim sponsorem?

Anita Mączka : Jeżdżę na deskach oraz w ciuchach Roxy, które jest moim sponsorem. Polecam wszystkim deski tej firmy, ponieważ jest to najlepszy sprzęt na jakim dotąd miałam okazję jeździć.

Stok-Narciarski.PL : ulubiona miejscówka w Polsce?

Anita Mączka : Myślę, że najlepszym miejscem do jazdy w Polsce jest Białka Tatrzańska. Ostatnio bardzo spodobał mi się park na Gubałówce oraz na Julianach.

      Stok-Narciarski.PL : Co lubisz w jeździe na snowboardzie?

Anita Mączka : Podoba mi się wiele rzeczy i bardzo trudno byłoby je tu wszystkie wymienić. Na pewno jazda na snowboardzie daje mi bardzo dużą satysfakcję i pozwala się samorealizować. Ważne jest dla mnie też to, że dzięki snowboardowi mogę zwiedzać świat i poznawać masę nowych i ciekawych ludzi.