Jesteś na etapie planowania ferii? Chcesz wybrać się w góry i zażyć zimowych atrakcji? Kulig w Zakopanem, jazda na nartach, snowboard - to przykłady aktywności, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie w tym okresie roku. Zimowe ferie spędzone w gronie przyjaciół czy rodziny to świetna okazja do tego, aby oderwać się od codziennych obowiązków i zacieśnić więzi z bliskimi. Śnieżne szaleństwa zachwycają zarówno dorosłych jak i dzieci! Poniżej prezentujemy udane sposoby na spędzenie czasu w okresie zimowym. Na pewno znajdziesz tu inspiracje, które podbiją Twoje serce i sprawią, że zaczniesz odliczać czas do nadejścia ferii!

Tradycyjny kulig? Zakopane to idealne miejsce na to niezapomniany kulig zimowy!

Szukasz atrakcji dla najmłodszych? Sanki, łyżwy czy niezapomniany kulig to doskonałe pomysły na zabawy dla dzieci!

Jeśli nie kulig w Zakopanem, to jak ciekawie spędzić zimę w mieście?

Tradycyjny kulig? Zakopane to idealne miejsce na to niezapomniany kulig zimowy!

Zimowe kuligi to przykład atrakcji znanej już od zamierzchłych czasów. Pomimo zmieniających się sposobów spędzania wolnego czasu kuligi zimowe są wciąż synonimem doskonałej zabawy. Piękne widoki, niezapomniane przeżycia i moc radości - to wszystko przemawia za wyborem tej formy rozrywki. Inwestując w taką godzinną przejażdżkę możesz być pewien, że zarówno Ty jak i ci najmłodsi uczestnicy będą się doskonale bawić. Szukasz doskonałej rozrywki dla całej rodziny? Postaw na kulig! Zakopane to doskonała lokalizacja, aby świetnie spędzić czas wolny i odpocząć od rzeczywistości i obowiązków. Takie kuligi od dekad dostarczają wiele radości wszystkim uczestnikom tej zimowej przejażdżki bez względu na wiek uczestników!

Jesteś też zainteresowany góralską biesiadą? Kapela góralska, smaczne regionalne jedzenie - to wszystko z pewnością sprawi, że będziesz że wyjazd do Zakopanego będzie strzałem w dziesiątkę! Kuligi w Zakopanem są przykładem wyczekiwanej rozrywki przez stałych bywalców takich imprez. Jeżeli choć raz spróbujesz tej zabawy, po której nastąpi góralska biesiada - na pewno dołączysz do grona sympatyków tej sezonowej rozrywki! Żywiołowa, góralska muzyka powoduje, że nogi niemal same rwą się do tańca.

Obecność kapeli góralskiej, nauka picia po góralsku, wspólne śpiewy przy góralskim ognisku ze smacznym poczęstunkiem - to wszystko zagwarantuje Ci świetny wypoczynek!

Szukasz atrakcji dla najmłodszych? Sanki, łyżwy czy niezapomniany kulig to doskonałe pomysły na zabawy dla dzieci!

Zapewnienie dzieciom rozrywek wcale nie musi być kosztowne. Cena u w Zakopanem jest na tyle przystępna, że każdy powinien sobie na niego pozwolić bez względu na zasobność portfela. Nie zapominaj też o zupełnie bezpłatnych rozrywkach, które z pewnością spotkają się z ciepłym przyjęciem przez Twoją pociechę. Wspólne lepienie bałwana i ozdabianie go na pewno dostarczy wiele frajdy i zaangażowania przez kilka godzin. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych możesz także zabrać dziecko na sanki. Towarzyszące temu emocje powinny także zapewnić świetną rozrywkę dorosłym! 

Warto również wziąć pod uwagę, aby zachęcać dzieci do wychodzenia ze swojej strefy komfortu. Nauka jazdy na łyżwach czy nartach rozpoczęta w młodym wieku z pewnością zaprocentuje! Wraz z wiekiem stopniowo nabywamy blokad i lęków, które mogą stopować przed nauką sportów zimowych. 

Jeśli nie kulig w Zakopanem, to jak ciekawie spędzić zimę w mieście?

Nie możesz sobie pozwolić na wyjazd w góry? Obowiązki zawodowe sprawiają, że nie uda Ci się wyjechać do Zakopanego? Przy odrobinie zaangażowania i kreatywności możesz podjąć wysiłek zorganizowania ciekawych aktywności także w Twoim miejscu zamieszkania! Wiele ośrodków kultury oferuje ciekawe zajęcia, wspólne lepienie bałwana czy wypad na łyżwy. Dzięki temu Twoje dziecko na pewno będzie świetnie się bawić. Zapewnienie mu atrakcji wcale nie musi wiązać się z koniecznością wydawania dużych kwot - w czasach, kiedy galopująca inflacja skłania wielu z nas do oszczędności - wcale nie musi się to odbywać kosztem zadowolenia Twojego dziecka.

Piękne wspomnienia w zimowej scenerii? Tak, to możliwe i to bez konieczności wydawania dużych kwot pieniędzy! Wystarczy umiejętność planowania i refleksji nad tym, jaka zimowa atrakcja będzie dla Ciebie i Twojej rodziny najlepszą opcją. Przejażdżka saniami, ognisko w dolinie Chochołowskiej z kapelą góralską, pokazy tańców góralskich przy tradycyjnej ce góralskiej, nauka jazdy na nartach czy snowboardzie - to wszystko stanowi przykłady chętnie podejmowanych aktywności w okresie zimowym. Zainwestuj w relaks dla siebie i bliskich!

Jaką zimową atrakcją jesteś najbardziej zainteresowany? Rozważ, która forma rozrywki będzie najlepsza dla Ciebie i Twoich bliskich i już dziś zacznij planować wypoczynek w śnieżnej scenerii! Nie zwlekaj z rezerwacją miejsca noclegowego - te najlepsze ośrodki są rezerwowane na wiele miesięcy przed sezonem! Pospiesz się i zacznij poszukiwania dogodnej lokalizacji w Zakopanem!